Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія — це комплекс процедур, спрямованих на відтворенні зубного ряду природної форми, а також природних властивостей зубів: прозорості, блиску та структури. В результаті Ви отримуєте красиву білу посмішку без застосування протезування.

Основні напрямки

Естетична стоматологія переживає сьогодні справжній бум, адже “голлівудська посмішка” стала одним із головних показників успішності людини та її підвищеної уваги до свого зовнішнього вигляду. Завдяки використанню нових методик "голлівудська усмішка" стала реальністю, і будь-яка людина, готова пройти всі необхідні процедури в нашій клініці, зможе блищати білосніжними зубами та забути про свої комплекси, пов'язані з їхніми нинішніми дефектами. Ми назвали цю програму «5 кроків до голлівудської посмішки».

Здоров'я та природна естетика – це те, що Ви отримуєте в результаті

У більшості відвідувачів естетична стоматологія насамперед асоціюється з процедурою відбілювання зубів.. Насправді відбілювання найчастіше проводиться на завершальному етапі лікування. Слід врахувати, що попередньо має бути виконано якісне лікування зубів та усунення проблем, пов'язаних із захворюваннями ясен. Це найважливіший етап, який дозволяє підготувати основу для відбілювання тареставрації зубів. Тільки здоровий зуб може довгий час мати естетичний вигляд!

У нашій клініці є всі технічні можливості та досвідчені фахівці для надання повного комплексу послуг естетичної стоматології, а саме:

Художня реставрація зубів також передбачає

  • Естетична реставрація вінірами, і перш за все, передніх, вважається на сьогодні однією з найрезультативніших методик коригування кольору та форми. Вініри – тонкі керамічні пластинки (до 0,5 мм!) накладаються на передню частину попередньо оброблених зубів (вони залишаються “живими”) та фіксуються за допомогою міцного світлозатверджуваного матеріалу. Зовні вініри практично не відрізняються від природних зубів. Установка виготовлених за Вашою міркою вінірів може відбутися за 2 візити до стоматолога, а радувати Вас та Ваших співрозмовників – протягом багатьох років.
  • Реставрація зубів, що дозволяє відновити зруйновані коронкові частини зубів.

За допомогою новітніх методик, високотехнологічного обладнання та кращих матеріалів фахівці «Полідент» усунуть будь-які пошкодження та дефекти зубів, а також нададуть послуги за повної втрати. Наші лікарі враховують індивідуальну будову зубів пацієнта, що дозволяє досягати максимально естетичного результату. Навіть відновлення передніх зубів є операцією, про яку знатимете тільки ви і наші фахівці — відновлені зуби нічим не відрізнятимуться від природних. У цьому нам допомагають сучасні розробки, за якими постійно стежимо.

Здоров'я та природна естетика – це те, що Ви отримуєте в результаті.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта