Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Ортопедична стоматологія

У нашій практиці ми використовуємо незнімне та знімне протезування.

Незнімне - це виготовлення металокерамічних коронок та мостоподібних протезів з опорою на власні зуби чи імплантати. Сучасна коронка захищає зуби від подальшого руйнування, не травмує ясна і відповідає за кольором та анатомією природному зубу. Часткове руйнування - це привід до безповоротному видалення. Ми завжди говоримо нашим пацієнтам, що якщо можна протезувати, потрібно це робити обов'язково. Натуральна здорова частина зуба пломбується та накривається стоматологічною конструкцією, яка має форму та міцність натурального зуба. Вона закріплюється за допомогою спеціального клею на обробленому зубі. Завдяки незнімному протезування ваша усмішка виглядає натурально та естетично. І найголовніше - їсти улюблену їжу, сміятися і розмовляти вам так само зручно, як і було до того, як карієс наздогнав ваші здорові зуби.

Знімне протезування – це виготовлення часткового протеза (за відсутності одного або декількох зубів), повного (вирішує проблему відсутності зубів), а також комбінованого бюгельного протеза (протез, в основі якого лежить метал, фанерований пластмасою зі штучними зубами). Бюгельний протез кріпиться на опорні зуби гачками (кламерами) або мікрозамками, що зручніше та естетичніше.

Металокерамічний протезування – уже много десятилетий считается основным методом восстановления зубов. Конструкция протеза состоит из металлического каркаса с керамической облицовкой, а также имитацией цвета и формы естественного зуба.

Безметалова кераміка на основі оксидів цирконію – найзатребуваніший тип протезування в сучасній стоматології розвинутих країн. Поєднує в собі гармонійне колірне рішення в хорошому поєднанні з природними зубами, абсолютну безпеку за відсутності необхідності попередньої депульпації зуба.

Бюгельное протезирование – представляет собой съемную конструкцию, распределяющую жевательную нагрузку по всей челюсти c помощью металлической дуги и кламмеров.

Нейлонове протезування зубів – вид знімного протезування, естетичніша конструкція. Відрізняються одночасно міцністю та гнучкістю, за рахунок чого витримують значні механічні навантаження, не ламаються, витримують дію хімічних речовин.

Вініри керамічні – являють собою "накладки", що фіксуються на передню поверхню зубів. Основне призначення - поліпшення естетичності передньої групи зубів (змін поверхні зубної емалі, зміна кольору, стирання).

Вкладки цільнокерамічні (in-lay, on-lay, over-lay, pin-lay)- різні конструкції залежно від локалізації на зубі, є найкращим варіантом пломби.

Протезування на імплантантах – незнімне або знімне протезування зубів після встановлення імплантантів.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта