Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Про клініку «Полідент»

Про клініку «Полідент»

Компанія «ПОЛІДЕНТ» була створена при співпраці з провідними постачальниками стоматологічного обладнання та матеріалів відомих світових виробників. Тому для своєї стоматологічної клініки ми змогли вибрати найкраще сучасне обладнання та найякісніші медичні засоби з усього того, що представлено на ринку. Прямі поставки медичних засобів та аксесуарів для стоматології дають нам можливість встановлювати демократичні ціни на обслуговування в клініці. «Полідент».

Понад 15 років наша клініка надає такі послуги як: терапія, ендодонтія, пародонтологія, естетична и дитяча стоматологія, а також професійна гігієна. Фахівці клініки - висококваліфіковані досвідчені лікарі – застосовують сучасні технології лікування та нові матеріали, використовують різні методи дослідження та знеболювання, працюють в умовах максимальної стерильності. Це гарантує безпеку та безболісність лікування.

Ми завжди прагнули надавати повний спектр стоматологічних послуг, необхідних для лікування всієї сім'ї під одним дахом. І ми впевнено можемо стверджувати, що досягли цього.

Зараз більшість наших пацієнтів – це сім'ї, з якими ми знайомі багато років. Ми звикли дбати про них, як про членів своєї сім'ї. Поняття “сімейна стоматологія” почали використовувати самі пацієнти на адресу нашої клініки понад 8 років тому, що й визначило нашу основну спеціалізацію. Тому, відвідуючи «Полідент», ви можете розраховувати на рівень обслуговування, який дозволить Вам почуватися як удома. Тут, ми працюємо над тим, щоб ваша усмішка виглядала красивою, зуби та ясна стали міцними та здоровими, а вам було комфортно та спокійно на кожному етапі лікування.

ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКА, ПРИРОДНА ЕСТЕТИКА – це те, що ви гарантовано отримаєте в результаті.

Ще одним із пріоритетів для нашої компанії є доступність усіх стоматологічних нововведень та традиційного лікування. Для забезпечення економічної доступності цього року особливу увагу буде приділено розробці низки сімейних, дитячих програм повноцінного та доступного лікування, а також клубних карток. Як каже директор та головний лікар клініки «Полідент», Денисенко Марина Михайлівна: "За будь-яких обставин суспільство не повинно економити на здоров'ї та культурі". Тому ми прагнемо допомогти вам заощадити на лікуванні та бути поінформованими. Саме з цією метою розпочав роботу наш новий сайт, а також сторінки у соціальних мережах. І вже сьогодні наша клініка готова запропонувати низку дисконтних програм. Адже здорові зуби всіх членів сім'ї – це 50% загального здоров'я організму. А здорові сім'ї формують здорову націю. Саме у цьому колектив клініки бачить свою соціальну відповідальність.

«Полідент» - СІМЕЙНА СТОМАТОЛОГІЯ. Переконайтеся у цьому самі.

Сертифікати та Ліцензії

Свідоцтво «Асоціація стоматологів України» - 2006 г. Ліцензія Міністерства охорони здоров'я - 2013  г.

Фото клініки

Фасад Кабінет Кабінет
Фото клініки
Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта