Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Проблеми із зубами наполегливо нагадують про себе? - Ви звернулися до потрібної сторінки.

Терапія вирішує проблеми з карієсом, пульпітом, періодонтитом, словом всього того, від чого зуби болять, ниють і доставляють часом масу неприємностей.

Корінь усіх зол, звичайно ж, у карієсі. А точніше в продуктах життєдіяльності тих бактерій (стрептококів і не тільки), які через недостатню гігієну або, внаслідок ослаблення імунітету, вражають ясна та зуби. Вони “нагороджують” людину часом цілим комплексом хвороб: кровоточивість ясен, зуби, що хитаються, поява вогнищ хронічної інфекції в області верхівок коренів зубів (кисти, гранульоми) та ін. "принад". Через невчасно діагностований, запущений карієс ми можемо позбутися не тільки сну, коли зуби почнуть хворіти, а й рідних зубів. Це може статися через розвиток таких захворювань, як періодонтит.

У цьому випадку канали кореня зуба інфікуються, а в області верхівки кореня формується осередок розрідження кісткової тканини з хвороботворними мікробами та продуктами їх життєдіяльності (такою як молочна кислота), оточений грануляційною тканиною і званий гранульомою. При несвоєчасному чи неякісному лікуванні кореневого каналу гранулема, збільшується у розмірі, наповнюється рідиною і перетворюється на кистогранульому, або кісту. Все це боляче, не естетично та погано пахне.

Корінь усіх зол, звичайно ж, у карієсі. А точніше у продуктах життєдіяльності бактерій – стрептококів і не лише...

Але найгірше те, що всі ці захворювання ротової порожнини посилюють один одного і стан здоров'я в цілому. Профілактика та лікування карієсу на ранніх етапах завжди дешевше та простіше. Періодично ми рекомендуємо проводити процедуру професійного чищення зубів, що дозволяє ефективно очищати важкодоступні місця ротової порожнини від зубного нальоту та каміння, що перешкоджає розвитку карієсу.

Але, як би там не було, фахівці нашої клініки допоможуть вам на будь-якому етапі розвитку хвороби. У нас є все необхідне для успішного лікування: сучасне високоякісне обладнання, новітні технології, 15-річний найбагатший досвід, умови та прагнення допомогти. У клініці «Полідент» є велика база пацієнтів із позитивною динамікою лікування навіть періодонтиту! У США та Європі стоматологи поставили завдання за допомогою профілактичних програм та естетичної стоматології зберегти 70-річним пацієнтам не менше 20 “рідних” зубів. Всім своїм пацієнтам ми також рекомендуємо до цього прагнути та готові всіляко допомагати у досягненні такого результату. Якщо це можливо хоча б для однієї людини у світі, це можливо і для Вас.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта