Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Реставрація зубів вінірами

Реставрація зубів вінірами

Природна краса – постійний тренд №1 у стоматології, и вініри у цей тренд вписуються, якнайкраще. Лише стоматолог, та й він – тільки при ретельному огляді, зможе визначити, які зуби зазнали реставрацію вінірами. Саме за цю здатність зробити посмішку не лише ідеальною, а й природною так високо цінують вініринг-фахівці естетичної стоматології по всьому світу. Так що ж таке вініри, і як вони встановлюються на зуби?

Вініри - це найтонша порцелянова пластинка (0,3-0,5 мм завтовшки), яку розміщують і фіксують на зовнішній поверхні пошкодженого зуба стоматологічним цементом. Сучасні цементи виділяють фтор у тканині зуба, зміцнюючи його емаль. Вінірування дозволяє досягти чудового косметичного ефекту: вінір надає зубу ідеальної форми, а за допомогою спеціальної таблиці кольорів - можна надати йому абсолютно природного кольору.

Проблеми, які можна вирішити за допомогою винування

 • відновлення передніх зубів;
 • потемніння зубів внаслідок лікування каналів, тетрациклінових зубів та флюорозу - всього, що неможливо виправити відбілюванням;
 • можна трохи скоригувати форму зубів, але тільки за умови відсутності проблем з неправильним прикусом: криві або занадто короткі зуби, сколоті зуби;
 • усунути непотрібні проміжки між зубами без використання брекетів;
 • встановлюючи зубні вініри на жувальні зуби, стоматологи-естетисти досягають ефекту ліфтингу для вилиць.

Перед вініруванням лікар повинен переконатися у відсутності каріозних порожнин у зубі, що реставрується. Якщо зуб уражений карієсом попередньо проводиться лікування, щоб під вініром не прогресувало його руйнування.

…вінір надає зубу ідеальної форми, а за допомогою спеціальної таблиці кольорів - можна надати йому абсолютно природного кольору..

Постановка вінірів

На перший погляд, технологія установки вінірів здається нескладною:

 1. З передньої поверхні зуба лікар знімає найтонший шар емалі.
 2. Знімається найточніший відбиток із Ваших зубів, за яким зубний технік протягом кількох днів виготовить індивідуальні вініри.
 3. На час виготовлення вінірів у лабраторії, на ваші зуби одягнуть спеціальні тимчасові вініри, які захистять зуби від пошкоджень. Тим не менш, на час вінірування краще уникати гарячої, холодної та кислої їжі, т.к. зуб у цей час має підвищену чутливість.
 4. Під час вашого 2-го візиту вже готовий постійний вінір закріплюють на підготовленому зубі, і стоматолог остаточно підганяє його до поверхні.

Який вид вінірів кращий?

Результат застосування вінірівНа це питання можна відповісти однозначно - ортопедичні вініри з кераміки. Оскільки в даний час цей матеріал найбільш гігієнічний та довговічний.

Керамічні вініри легко очищаються, на них майже не накопичуються шкідливі бактерії. Вони чудово передають природний колір та фактуру природних зубів. Крім того, завдяки тому, що керамічні вініри виготовляються в лабораторних умовах, вони мають високу точність прилягання до зубної поверхні, чого неможливо досягти з композитними вінірами. Це робить їх більш надійними та мінімізує ризик розвитку карієсу на стику між вініром та зубом. Вінір, створений майстром у лабораторії, практично неможливо вирахувати у зубному ряду. Якщо вам потрібно виправити естетику лише одного зуба, цей спосіб буде ідеальним варіантом. Натурального ефекту, одним з головних показників якого є прозорість емалі, що збільшується від шийки до тіла зуба, можна досягти тільки за допомогою керамічних вінірів.

Отже, переваги вінірів:

 • щадне препарування зуба (зуб зберігається живим – обточується лише передня поверхня зуба, не доводиться вдаватися до його депульпування).);
 • високий косметологічний та естетичний ефект – природний колір, фактура, блиск, натуральний ефект прозорості емалі.

Вініри встановлюють на тривалий термін, вони дуже міцні і, якщо Вам не захочеться позмагатися з білкою в горілці - вони прослужать Вам багато років.

Спочатку вініри були створені для кінозірок і являли собою спеціальні накладки, що дозволяють надати посмішці бездоганного вигляду на час зйомок. А тепер вони значно вдосконалилися і ця розкіш голлівудської посмішки доступна кожному в Києві. Переконатися в результативності методики вінірингу можна, ознайомившись із різними клінічними випадками у нашій стоматології..

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта