Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Професійна гігієна

Професійне чищення зубів з використанням ультразвукового наконечника, air-flow, та однієї з декількох видів паст: видаляє наліт курця, що відбілює або для зняття чутливості зубів (лікар або гігієніст підбирає за показаннями).

Так само для зняття нальоту та зубного каменю використовується оригінальний піскоструйний апарат виробництва Швеції. Використовується спеціальний пісок, має різні уподобання (меню смаків для пацієнтів): вишня, м'ята, тропічний фрукт... Є спеціально для курців і при захворюваннях ЖШТ.

Професійна гігієна ротової порожнини – це процедура, яка є базовою та необхідною для пацієнтів усіх вікових груп. Це процедура -запорука здоров'я Ваших зубів та організму в цілому. Ми її проводимо апаратом Air-Flow з оригінальним prophylaxis powder; ультразвуковим наконечником Satelec, з подальшим поліруванням пастами та ремінералізуючою терапією.

Після процедури лікар рекомендує методи та засоби гігієни.

Але щоб закріпити успіх, то ми рекомендуємо проводити 2 рази на рік тому, що більш гладкою буде поверхня емалі, тим менше зубних відкладень буде затримується на її поверхні.

Будьте здорові!

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта