Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Пародонтологія

На сьогоднішній день захворювання пародонту зустрічаються у кожного третього мешканця.

Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже особливого нічого не болить.

Для виявлення патології необхідно приходити на огляд 1 раз на 6 місяців, а також звернути увагу на появу таких симптомів як запах з рота, кровоточивість ясен, рухливість зубів, болючість ясен.

З сучасних методів лікування ми рекомендуємо комплексну гігієну ротової порожнини, використання Вектор терапії, періочипи, а також лазерну терапію в пародонтальні кишені.

Perio Chip (Періочіп) називають спеціальний мікрочіп, що містить 2,5 мг хлоргексидину. Показанням до застосування даної технології є локалізований та генералізований пародонтит у стадії загострення.

Незамінний помічник на всіх етапах комплексного лікування пацієнтів із захворюванням пародонту показано проведення терапії апаратом «VECTOR»

Апарат «ВЕКТОР» дозволяє видалити відкладення, які розташовані в недоступній частині – зубодесневій кишені. З появою апарату «Вектор», оснащеного так званим «упорядкованим» ультразвуком, звільнення від прихованого та глибокого нальоту стало можливим без анестезії та подразнення здорових тканин.

«Вектор», очищуючи поверхню зуба, одночасно полірує її за допомогою найдрібніших частинок, що входять до складу інноваційної системи.

Особливо порадує апарат пацієнтів після імплантації зубів. Адже при лікуванні та профілактиці захворювань ясен за допомогою цього приладу термін служби імплантатів збільшиться у рази. Що, безумовно, позитивно позначиться не тільки на Вашому здоров'ї, але і на гаманці та нервовій системі!

Лазерне лікування ясен – його суть полягає у введенні лазерного світловоду в пародонтальну кишеню.

Завдяки використанню лазера забезпечується безкровність процедури, немає больових відчуттів, немає потреби у підготовці, забезпечується стерильність.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта