Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Діти –це найпрекрасніше, що є у нашому житті. І коли мова заходить про здоров'я дитини, то хочеться дати своєму малюкові найкраще… Кожен батько в душі набагато більше переживає, коли дитина перебуває на прийомі у лікаря, аніж під час свого лікування.

Наші лікарі, які лікують діток, підходять з усією відповідальністю і розумінням до маніпуляцій, що проводяться в кріслі стоматолога. Нам завжди вдається налагодити контакт з дитиною, підібрати той ключик, який допоможе малюкові не боятися маніпуляцій, що майбутніх. Психологи рекомендують привести дітей на ознайомлювальний прийом, щоб спочатку побачити і не злякатися стоматологічного крісла, адже для малюка - це цілий космічний корабель! Завдання батьків – налаштувати дитину на позитивну хвилю та залишити свої хвилювання (діти це дуже відчувають). Необхідно розповісти, що лікар подивиться твій рот, можливо, знадобиться скористатися чарівними приладами і потрібно буде приклеїти сніжинку, наклейку або заліпити норку.

...карієс у дітей розвивається набагато швидше, ніж у дорослих!

Вам, напевно, одразу стане легше, якщо я скажу, що сам процес лікування, будь то лікування карієсу у дитини або видалити молочний зуб займає лише 15-30 хвилин. По-перше – малюку дуже важко зосередити свою увагу на більш тривалий термін, а по-друге ми працюємо у 4 руки – дії наших фахівців повністю узгоджені, що дозволяє швидко виконувати всі маніпуляції з ювелірною точністю.

Випереджаючи питання про якість пломбувальних матеріалів для дітей, хочеться відзначити, що в клініці «Полідент» ми працюємо з матеріалами найкращих світових виробників, і самі визначаємо найкраще для вашої дитини у кожному конкретному випадку.

В наш час для відновлення молочних зубів є все необхідне – можливе як лікування, а й реставрація. Використання сучасних композитних матеріалів гарантує естетичність та надійність. При лікуванні молочних зубів із застосуванням нових технологій забезпечуються високі результати. Тому діти не відчувають підвищеного занепокоєння, коли батьки наводять їх на профілактичний огляд чи лікування, і лікар може спокійно виконувати свою роботу, не завдаючи дискомфорту маленькому пацієнтові.

Дитячі зубки теж хворіютьЛікувальний процес полягає в тому, що каріозний молочный зуб звільняється від тканин, уражених бактеріями. Далі проводиться його закупорювання за допомогою пломбувального матеріалу, стерилізація та герметизація (можна вибрати кольорові пломби). Таким чином, зуб може служити, доки не настане час його природної заміни на постійний.

У дитячій стоматології «Полідент» гарантія на постановку пломби у дітей становить 2-5 років. У кожному конкретному випадку лікар уточнює та обговорює гарантійний термін із пацієнтом – він залежить від розміру каріозної порожнини, загальносоматичного здоров'я дитини, а також дотримання всіх норм гігієни. Гарантії дійсні при відвідуванні клініки 1 раз на 3 місяці. Чому так?

Тому що карієс у дітей розвивається набагато швидше, ніж у дорослих! На те є кілька загальних причин:

  • Більш тонка, слабомінералізована емаль;
  • Сприятливе середовище для розвитку бактерій у дитячих ротиках.

Сприятливе середовище для розвитку бактерій формується в результаті:

  • Дитячого раціону: солодощі, борошняне, солодкі молочнокислі продукти, газовані напої, пакетовані соки та ін. створюють сприятливе середовище у розвиток хвороботворних бактерій, як у роті, а й у кишечнику дитини. Цим викликано більшість дитячих хвороб, а також нездатність організму засвоювати необхідні корисні речовини, зокрема кальцій.
  • Недостатня гігієна – небагато дітей, особливо дошкільнят, чистять ретельно зуби 2 рази на день по 3 хвилини, не кажучи вже про чищення язика або про те, щоб просто сполоснути рот після солодкого;

Гігієна дитячих зубівСтоматологи не можуть вплинути на всі ці процеси, тому ми рекомендуємо регулярний огляд 3-4 рази на рік і офісну професійну гігієну, як засіб профілактики карієсу. Крім того, діагностика карієсу на ранніх етапах дозволяє проводити Лікування без бормашини, за допомогою новаторських технологій!

Дуже часто, мами та тата з великим питанням в очах, дивуються, що необхідно лікувати молочні зуби.

Давайте розглянемо, що ж відбувається при несвоєчасній діагностиці та лікуванні:

  1. Карієс – це наявність інфікованого вогнища у ротовій порожнині. Цей процес демінералізації твердих тканин зуба, що виникає внаслідок руйнівної дії продуктів життєдіяльності стрептокока та інших бактерій, у молочних зубах розвивається стрімко. Так, молочна кислота, наприклад, що міститься в м'якому зубному нальоті, у дитини має шанс швидше пошкодити тонку емаль молочного зубика; на цьому етапі хвороба протікає, найчастіше, безсимптомно, але з'являються цятки та дірочки;
    ...щелепа не розвивається повноцінно за відсутності молочного зуба
  2. Також стрімко карієс у молочних зубах викликає і ускладнення, вражаючи нерв і корінь (пульпіти та періодонтити), а це - біль, набряк та ряд інших хворобливих наслідків; саме такі ускладнення і тягнуть за собою передчасну втрату маленьких зубиків;
  3. При ранньому видаленні молочного зуба внаслідок ускладнень карієсу, постійному зубу буде набагато складніше порізатися, що надалі може призвести до ортодонтичного лікування. Справа в тому що щелепа не розвивається повноцінно за відсутності молочного зуба, і цілком можливо, що для чергового постійного зуба при зміні зубів просто буде недостатньо місця. Таке явище, як скупченість постійних зубів, також зумовлена станом, коли молочні зуби втрачені дуже рано.

Саме тому ВСІ стоматологічні клініки, на сьогоднішній день, будь-то Київ або інше місто, рекомендує своїм маленьким пацієнтам при санованій порожнині рота приходити на профілактичні прийоми 1 раз на три місяці, щоб ми могли попереджати захворювання, а не лікувати!

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта