Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Icon - лікування карієсу без свердління

Icon - лікування карієсу без свердління

Одна з найцікавіших новинок сучасної стоматології – можливість вилікувати карієс на ранній стадії без свердління.

Основою технології є розробка німецького концерну DMG: склад на полімерній основі ICON (Айкон) дозволяє зупинити розвиток карієсу на етапі білої плями та повністю відновити структуру емалі. Інноваційний гель-інфільтрат, який проникає у змінені тканини зуба, закриває пори в емалі, які є шляхами проникнення кислот. Він усуває руйнування та повертає зубу здоровий зовнішній вигляд.

При лікуванні методикою «Айкон» не потрібно свердлити зуби, тобто видаляти уражені тканини, щоб замінити їх пломбою (як традиційно роблять). Внаслідок глибокого проникнення матеріалу в пори емалі каріозний процес зникає, а структура емалі відновлюється.

ICON проникає глибоко у тканини, повертаючи їм щільність і навіть роблячи стійкішими до органічних кислот. Це можливо тому, що пошкоджені натуральні клітини замінюються полімерами. На здорові тканини препарат не впливає.

Вся процедура виконується за одне відвідування стоматолога та займає 15–20 хвилин. Метод не вимагає застосування анестезії, дозволений до застосування у дітей та вагітних жінок.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта