Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Піскоструйний апаратAir-Flow Plus

Піскоструйний апаратAir-Flow Plus

Air Flow – це стоматологічний піскоструминний апарат виробництва Швейцарії для видалення м'якого бактеріального нальоту на зубах. Застосовується в тому випадку, коли зубна бляшка ще не встигла затвердіти та перейти в камінь.

Зрозуміти суть роботи не складно: під час процедури професійної гігієни через тонкий наконечник на поверхню, що очищається, зуба направляється абразивна суміш під високим напором з дрібнодисперсного порошку бікарбонат натрію (соди), води і повітря. Потужний струмінь ударяє по зубній бляшці, змиваючи її з емалі. Заодно поверхня зубів полірується і шліфується, набуває гладкості та блиску.

У нашій клініці ми використовуємо високоякісні суміші з різними смаками, наприклад вишня, м'ята, тропічний фрукт та інші.

Застосування Эйр Флоу вважається абсолютно безпечним, оскільки кристали соди дуже дрібні та не можуть пошкодити зуби. Однак якщо емаль занадто тонка, чутлива та ослаблена, краще відкласти сеанс очищення на потім. Також цей метод може застосовуватися для підготовки зубної поверхні перед естетичними и лікувальними процедурами: отбеливанием, фторуванням, встановленням вінірів, брекетів, щоб емаль була ідеально гладкою та чистою.

Очищення за допомогою Air Flow – це безболісна та безпечна процедура. Знімає жовтий та коричневий наліт від вина, кави, сигарет, усуває пігментні плями; запобігає подальшому скупченню нальоту та формуванню твердого зубного каменю. Підходить для очищення поверхонь не тільки зубів, так і імплантів, коронок та інших ортопедичних виробів у роті.

Однак, не дивлячись на всі плюси, піскоструминне очищення не підходить для видалення зубного каменю і не очищає відкладення.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта