Стоматология «ПолиДент»
Професійна
сімейна
стоматологія
Facebook Instagram
* Специалист:
* Ваше имя:
* Телефон:
* E-mail:
* Сообщение:

осталось символов

Час роботи клініки «Полідент» /></a>
<a href=Запитати лікаря
Наші партнери

Вектор-терапія

Вектор-терапія

У більшості випадків середній ступінь пародонтиту пацієнтами не сприймається як небезпечне захворювання. В основному їх турбують такі проблеми, як запалення, кровоточивість і, особливо, рецесія ясен, що призводить до подовження шийок зубів та відповідних естетичних порушень. Тому часто пацієнти відмовляються від хірургічного лікування, що складається з кількох хворобливих процедур.

Система "Вектор" дозволяє проводити все первинне втручання в одне відвідування. Цей метод набагато менш болючим, ніж традиційні методи лікування захворювань пародонту, тому сприймається пацієнтами як значно менш неприємний.

Принцип роботи системи Вектор ґрунтується на передачі енергії ультразвукової хвилі таким чином, що стоматолог може працювати, контролюючи свої дії. Створення системи Вектор у 1990 році збіглося з відкриттям того факту, що причиною захворювань пародонту є порушення взаємодії між бактеріальною інфекцією та імунним захистом організму людини. До останнього часу була дуже велика небезпека того, що неконтрольовані і вагаються інструменти звичайних ультразвукових апаратів нададуть у пародонтальних кишенях більше шкоди, ніж користі. У системі Вектор єдиним рухом, що проводиться, є лінійне, тобто паралельне поверхні кореня зуба, при цьому не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини пародонту.

Відмінною особливістю системи «Вектор» є щадне видалення бактеріальної біоплівки та зубних відкладень за допомогою непрямого зв'язування ультразвукової енергії. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин та не травмуються м'які тканини. А завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня. Тільки стоматолог може очистити зуби нижче за рівень ясен. Енергія інструменту м'яко подається в пародонтальну кишеню через гідрооболонку (гідродинамічну дію). Парадонтальна кишеня інтенсивно обробляється та промивається без утворення аерозолю. Під час цього процесу частки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які та тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів та значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого та успішного лікування.

Про нас | Послуги | Статті | Новини | Контакти

Copyright © 2024 Полидент Все права защищены. Разработка и сопровождение сайта IT-Spectrum

Статистика сайта